O Discovery Czarter

33Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju, słynący z wyjątkowych krajobrazów. Uwielbiany jest przede wszystkim przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa i letników. Rzeki, doliny, a przede wszystkim przepiękne jeziora przyciągają turystów od wielu lat. Lokalizacja pozwala zacząć rejs od samego początku wielkich jezior mazurskich oraz w pełni cieszyć się ich urokiem, a przede wszystkim odpocząć na naszych komfortowych jachtach żaglowych Phila 900, oraz nowych wyprodukowanych w 2015 roku jachtach motorowych Nautika 830s.

Nasze jachty to produkt, który powstał w 2014 roku i jest doceniany i chwalony przez wszystkich żeglarzy którzy mieli do tej pory możliwość poznać jego zalety nautyczne oraz wypoczynkowe. Zatem zapraszamy aby odetchnąć świeżym, czystym powietrzem i przekonać się, jakie jeszcze atrakcyjne kryją w sobie jachty czarterowane przez Discovery Czarter. To wspaniały sposób na to, aby przekonać się, że wakacje z rodziną mogą być udane dla wszystkich jej członków.

Czarter jachtów prowadzimy od kwietnia do połowy października. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczny czarter, gdzie oddamy w Państwa ręce bogato wyposażone i gotowe do żeglugi jachty zaglwe Phila 900 wyprodukowane w roku 2014 oraz nowe z roku 2015 jachty spacerowe Nautica 830 Soley pochodzące z stoczni Delphia Yachts.

Dla Państwa satysfakcji zapewniamy pomoc na szlaku wielkich jezior mazurskich. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Facebook